+420 731 931 990
tereza.vzorekova@gmail.com

Tantrická masáž

O TANTRICKÉ MASÁŽI

Tantrická masáž je v mém pojetí jemnou, citlivou i intenzivní a smyslnou, hravou, láskyplnou masáží, jejímž hlavním cílem je zvýšit lásku ve vaší bytosti. Skrze tantrickou masáž propojuji sexuální energii (která je nejsilnější životní energií v naší bytosti) s oblastí srdce (stav lásky, od-puštění, empatie, vděčnosti, pokory, laska-vosti a sebe-přijetí), a tím dochází k hlubokému léčení na všech úrovních vaší bytosti.

Tantrická masáž je pro mě rituálem, v němž se ladím na stav univerzální lásky, harmonie a celistvosti a nechávám skrze sebe tuto energii proudit směrem k vám. Stávám se kanálem, skrze který může docházet a dochází k postupnému navracení bytosti do vašeho přirozeného stavu – stavu harmonie a rovnováhy. Obnovuje se tak pocit vaší celistvosti a vrací vás k vaší dokonalé podstatě, která je zdrojem niterného štěstí.

Skrze tantrickou masáž dochází také k rozpouštění a uvolňování
nashromážděného napětí ve vašem těle a odstraňování energetických blokád
souvisejících s vaší sexualitou.

Dále se spolu při tantrické masáži postupně učíme pracovat s kontrolou sexuálního potenciálu, tzn. že v průběhu orgasmu nedochází k vybití (ejakulaci) – ztrátě energie a chuti dále pokračovat, ale erotická energie v nás zůstává a postupně se řízenou masáží rozlévá do celého vašeho těla, které se masáží více a více uvolňuje.

Díky tomu je možné prožívat erotické prožitky mnohem intenzivněji a rozsáhleji, a to nejen na úrovni tělesné, ale i na úrovni emoční, mentální a duševní.

JAK MASÁŽ PROBÍHÁ?

Před masáží

Před samotnou masáží si spolu na chvilku sedneme, nabídnu vám lehké občerstvení v podobě čaje, vody nebo ovoce a zodpovím vám otázky ohledně samotné masáže, pokud nějaké budete mít. Poté si dáte sprchu, nahý/nahá se položíte na podložku v příjemně vytopené, tlumeně osvětlené místnosti naplněné vůní éterického oleje a chvíli zde zůstanete ležet, než vstoupím do místnosti. Tato chvíle patří vám, můžete se zvnitřnit, naladit se na své srdce, vnímat lépe své tělo, uvolnit se a těšit se na nadcházející tantrickou masáž.

Průběh masáže

Poté vstoupím do místnosti, oblečená pouze v kalhotkách, které si po celou dobu masáže nechám na sobě. Masáž začíná jemnými dotyky, které postupně získávají na intenzitě. Intenzita masáže se však v průběhu může i oboustranně měnit, v souvislosti s konkrétní masáží, v některých momentech můžu pohyby úplně zastavit, abych vám umožnila lépe vnímat samotný prožitek. V průběhu masáže se můžete úplně uvolnit a dávat průchod svým emocím, nebojte se projevovat je hlasem nebo spontánním pohybem těla. Při velmi intenzivních prožitcích se zaměřte na svůj dech, dýchejte zhluboka, pomalu a také pečlivě pozorujte a vnímejte prožitek samotný. Je v pořádku, pokud se budete cítit tělesně vzrušený/-á. Jsem tu mimo jiné od toho, abych vám pomohla prožít vzrušení nejen v celém těle, ale i na citové a duševní rovině.

Na závěr

Na závěr masáže provádím vždy tzv. sublimaci, kterou vám stručně vysvětlím ještě před masáží. Pro vás se tím nic nemění, jde pouze o to, abyste se nelekl/-a, že se najednou mění styl masáže. Je to technika, která zajišťuje ukotvení rozprouděných energií ve vyšších energetických centrech podél páteře (čakrách). Díky tomuto postupu (tzv. sublimaci) můžete i delší dobu po masáži cítit například větší otevřenost srdce, pocit lehkosti, budete plní energie, ale zároveň klidu a radosti. Tyto úžasné a dlouhodobé účinky tantrické masáže jsou možné právě díky tomu, že je prováděna se zachováním vašich sexuálních energií, jak již je zmíněno výše (proto také masáž lingamu, ani následná možná ejakulace není součástí této masáže). Kdyby tomu tak nebylo, mohl/-a byste se po takovém povrchním erotickém prožitku cítit unavený, vyprahlý a malátný.

Sublimací masáž končí. Vy dál relaxujete a uvědomujete si účinky masáže. Odejdu se na chvíli upravit a vrátím se s občerstvením, abychom ještě chvilku strávili v klidu společně a když budete mít chuť, můžete si se mnou popovídat o svých prožitcích při masáži a domluvit případné pokračování spolupráce.

KONTROLA SEXUÁLNÍHO POTENCIÁLU

Jedním ze základních stavebních kamenů praktického zvládnutí umění jménem tantra je dosažení plné kontroly naší sexuální energie. K čemu je to dobré?

Kontrola sexuální energie umožňuje prožívat orgasmy opakovaně a to v celém fyzickém těle (ale i  subtilních tělech), aniž by při tom došlo ke ztrátě sexuálního potenciálu (to znamená k ejakulaci u mužů a ke ztrátě chuti na milování a poklesu energie u žen).

Orgasmus a ejakulace jsou dva rozdílné procesy a postupným praktikováním správných technik lze tyto dva procesy zcela oddělit. Vede to k tomu, že muž může zažívat několikanásobné a dlouhotrvající orgasmy, aniž by došlo k ejakulaci = ztrátě energie (ztrátě sexuální energie, která je naší životní energií). Žena může zakoušet více dlouhých, hlubokých a naplňujících orgasmů bez ztráty energie a chuti v milování pokračovat.

Tantra nám také umožňuje prožívat milování intenzivněji a s větším potěšením. Milování, které naplňuje a harmonizuje celou naši bytost, aniž by se na jeho konci dostavilo vyčerpání nebo ztráta zájmu. Díky tantrickému způsobu milování je tomu přesně naopak. Naše energie a celková regenerace se bude zvyšovat a prohlubovat. Také náš milostný vztah s druhou osobou se bude postupně prohlubovat a bude probouzet více lásky a štěstí, ze kterých se budeme moci o to déle těšit.

CENA

Tantrická masáž v délce 90 minut + čas před masáží a po masáži (příprava, lehké občerstvení, vysvětlení, sprcha, sdílení) – celkový čas může být proto 2 – 3 hodiny  2 000,-

Rolovat nahoru