Jemná jóga online nebo ve studiu

O LEKCI

Lekce jemné jógy zaměřuji, jak už název napovídá, na jemné posílení i protažení celého našeho těla. Na lekcích se seznámíte se základními technikami hathajógy zahrnující dechová cvičení (pránájámu), pozdrav slunci, jógové pozice (ásany) a závěrečnou jógovou relaxaci. Celé cvičení probíhá v klidné atmosféře s jemným přístupem k tělu. Lekce jsou sestavovány tak, aby harmonizovaly celé tělo a důležitý je pro mě příjemný pocit při cvičení (i za pomocí jógových pomůcek, jako jsou např. jógové bloky a polštářky či obyčejná židle). Kurz je určen všem, kteří touží jemně rozpohybovat své tělo, obnovit přirozenou ohebnost a svobodu v pohybu a kteří se chtějí na chvíli zastavit, zklidnit a spojit se sami se sebou. Na rozdíl od relaxační jógy jsou tyto lekce rychlejší, v pozicích jsme kratší dobu a zařazuji i mírně naročnější silové pozice.

 

ČAS A MÍSTO

jemná jóga online – každá středa 18:00 – 19:00 – přes program GoToMeeting

jemná jóga ve studiu – každý čtvrtek 15:00 – 16:00 – Studio Šanti, Moskevská 27/14, Liberec IV – Perštýn – na mapu se můžete podívat zde.

 

CENA

První zkušební lekce je zdarma, pokud by se vám lekce líbila, můžete si koupit permanentku za 1 300,- na 10 lekcí. Jednorázová lekce bez permanentky stojí 150,-.

 

CO POTŘEBUJETE NA JEMNOU JÓGU ONLINE 
Karimatku na cvičení, připojení k internetu, webkameru (stačí na notebooku a lze i bez ní, ale s ní vás uvidím a můžu vás opravovat) a program GoToMeeting. Identifikační číslo pro připojení je pokaždé stejné, na vyžádání vám ho ráda zašlu. Připojit se můžete vždy už od 17:45.

 

CO POTŘEBUJETE NA JEMNOU JÓGU VE STUDIU

Vše potřebné k lekcím jógy ve studiu již je. Pokud byste však měli svou oblíbenou karimatku nebo oblíbené pomůcky (destičky, polštářky apod.), můžete si je samozřejmě přinést s sebou na lekci. Jinak potřebujete pouze pohodlné oblečení, ručník na karimatku, popř. láhev s vodou a touhu cvičit. Přicházet do studia můžete od 14:45 a je dobré být na místě již 5 – 10 minut před lekcí. 🙂

NOVĚ: Z důvodů opatření proti šíření koronaviru jsou lekce jógy v centru Liberce zatím odloženy na neurčito.

Rolovat nahoru
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our FeedVisit Us On Instagram